Про нас

Наш проєкт це спільнота фахівців із системної інтеграції, які працюють з 2000 року. Ми є постачальниками рішень у сфері IT. Нашою метою є пропозиція продуманих та збалансованих IT рішень для великих та дрібних підприємств.

Наші фахівці, базуючись на багаторічному досвіді роботи та знаннях, виявляють запити та потреби замовника та підбирають найбільш оптимальне рішення з техніки, програмного забезпечення, мережного обладнання в комплексі. Купуючи техніку у нас, Ви отримуєте високоякісну консультацію, технічну допомогу в експлуатації та обслуговуванні техніки, надійну гарантію якості роботи обладнання, яка підкріплена нашим регулярним сервісним обслуговуванням.

Протягом усієї діяльності E-Datacom приділяє значну увагу підвищенню кваліфікації персоналу. На базі компанії та поза нею проводяться тренінги з продажу та продуктів, які реалізує компанія. Інженери компанії одержують нові знання на заняттях, які проводять виробники офісної техніки. Основними замовниками нашої компанії є великі державні організації, промислові підприємства, навчальні заклади та інші сфери. Усередині нашої компанії панує дружній корпоративний дух, який завжди волає до постійної роботи, покращення, руху вперед до поставлених цілей, успіху.